ART / Etchings etc / Etchings 7085054
nr 708 5054
ETCHINGS
2 pcs, efter Fragonard, 19th century, 34x41, wear.
2 st, efter Fragonard, 1800-tal, 34x41
Condition: slitage
Estimate:
1500
Sold:
SEK 700
Auction date:
Monday August 8 2011
at 17:19:16
- Bid history
Time
Bidder
Bid
8/8 15:22:48